+420 775 756 879
info@rcmodels.cz
RC Models
Hledat
Newsletter

Severočeský pohár 2016

Náš 1.ročník se odehrál na dráze v Teplicích a v Mostě. Obecně vzato musíme říct, že jsme celou sezónu měli štěstí na počasí, v každém termínu závodu se vždy dalo jet.

Celkem se našeho poháru zúčastnilo přes 40 závodníků v několika kategoriích. Mnozí z vás si vyzkoušeli na vlastní kůži krásné souboje,ke kterým docházelo ať přímo na trati, tak i v depu při různých opravách čehosi ulomeného nebo jinak  rozbitého :-).  Zdatní mechanici často i v pozici jezdců se snažili, aby stihli další rozjížďku, což bylo chvílemi velmi napínavé, ale při udržení nervů na uzdě se dosáhlo výsledku na výbornou. Většinou panovala závodní, ale přátelská atmosféra.
        Ve startovním poli z velké míry převažovala technika TLR.  V osminových Buggy  Elektro bylo její zastoupení velmi silné. Prvních pět závodníků používalo spolehlivé podvozky  Team Losi  Racing a většina z nich elektroniku firem Castle. Všichni v průběhu roku udělali velký skok kupředu,  zlepšili  jak svůj jízdní styl tak i ladění své závodní techniky. Všem blahopřeji k dosaženým výsledkům a to nejen vítězům, ale i "poraženým", protože i oni udělali velký kvalitativní posun kupředu.
       Největší radost nám z kategorie SC 2WD, kde se nám letos zrodilo několik nových jezdců z řad juniorů.  Na nich bylo krásně vidět jak se prokousávali závodním nasazením a závod od závodu jeli pohledněji a pro ně o moc důležitější hledisko jeli rychleji na čas ne na na pocit J.
           Chci poděkovat všem  kteří se poháru zúčastnili a to nejen jezdcům, ale i kolegům a kolegyním, kteří se podíleli na pořádání celého ročníku.  Přeji všem hodně zdraví a úspěchů v zimní a nadcházející sezoně.  Ještě na závěr děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli ke zdárnému  konání celého ročníku Severočeského poháru 2016. Těšíme se na další ročník.  Za celý pořadatelský tým J Dědič.


 Výsledková  listina:

Buggy 1:8 Elelktro

Pořadí

Jméno

Podvozek

Elektronika

1

Linhart Václav

TLR

Castle

2

Jarý Daniel

TLR

Castle

3

Volhejn David

TLR

oo


Buggy 1:8 Spalovací

Pořadí

Jméno

Podvozek

Motor

1

Čihák Aleš

Mungen Seiky

Novarossi

2

Martonka Jiří

HPI Racing

HPI

3

Sládek Václav

Kyoscho

Novarossi


1:10  SC Schort Truck  4WD

Pořadí

Jméno

Podvozek

Elektronika

1

Ondra Jarý jr.

Vatera

Fuze 540

2

Jeřábek  Daniel jr.

Vatera

Fuze 540

3

Poul Jaroslav

Traxas

Velineon


 


 


1:10 SC  2WD 

Pořadí

Jméno

Podvozek

Elektronika

1

Michal Klement jr.

HPI Racing

HPI

2

Ondra Hamouz jr.

LRP

LRP

3

Bára Čiháková jr.

TLR

Black Magic


Poděkování sponzorům: Modelářství Teplice, Nordeko, MoccaPlus, truhlářství Jarý, Kahica z.s,


LoadingProbíhá přihlášení, prosím čekejte...
TOPlist