+420 775 756 879
info@rcmodels.cz
RC Models
Hledat
Newsletter

RC modely pro malé i velké

RC modely pro malé i velké

 

Víte, v čem jsou RC modely tak neobyčejné? My vám to prozradíme. Je to především proto, že si s nimi sáhodlouhé hodiny dokážou hrát malí i velcí, zejména tedy tatínci se svými syny. Potěšit ovšem dokážou i partnera s duší dítěte. RC auto na dálkové ovládání či vrtulník? Tím vším máte šanci učarovat svého nadšeného manžela, přítele či syna. RC modely, na které rovněž seženete náhradní díly, a v případě potřeby vám na vašem modelu budu provedena servisní údržba, totiž rozhodně stojí vaší pozornost, nemyslíte?

 

RC modely aut, vrtulníků či kvadrokoptérů na jednom místě

RC modely helikoptér, vrtulníků či osobitých automobilů vás jistě nenechají chladnými. Syna či manžela modely jistě nadchnou a to zejména z toho důvodu, že nabízí spoustu užitečných vlastností, které vás doslova a do písmene zvednou, že židle. Co takhle luxusní kvadrokoptéra, která má integrovanou kameru a FPV vysílač? Není to scifi, je skutečnost. Tento velmi oblíbený mikro dron si získá srdce nejednoho milovníka kvalitně zhotovených RC modelů. Odolnost proti bočním nárazům a vysoce kompaktní konstrukce tohoto modelu vás přesvědčí o tom, že jste uzavřeli výhodný obchod. A v žádném případě se nebojte ovládání, to totiž zvládne i naprostý začátečník. Za zmínku jistě stojí i RC auta, která věrně kopírují své motoristické vzory, plastikové modely, sběratelské modely pro nadšené sběratele anebo také stavebnice pro děti. Není pochyb o tom, že si vybere rozhodně každý. 

 

Nelamte si hlavu s opravami či náhradními díly na váš RC model

Pokud se vašemu RC modelu přihodí jakákoliv nehoda či selže technika, nezoufejte. Zklamaní nebudete ani vy a ani vaše ratolest, kterou by ztráta komfortního modelu jistě mrzela. Náhradní díly i opravy vyřídí náš servis, který si poradí s jakoukoliv závadou. Pokud vás tedy zastihne srážka s jiným RC modelem či nemilá nehoda při závodění, vždy se o vašeho miláčka má kdo postarat. Pokud tedy patříte mezi milovníky RC modelů či vás prozatím pouze stíhá zvědavost, jistě se nad precizně zhotovenými modely pozastavte a popřemýšlejte, kdy si uděláte radost věrohodným modelem, který bude stát za spoustou zábavy. 


LoadingProbíhá přihlášení, prosím čekejte...
TOPlist