+420 777 300 480
info@rcmodels.cz
RC Models
Hledat
Newsletter

Letecké práce

VIDEO NEBO SNÍMKY NA MALOU I VELKOU VZDÁLENOST Z MALÉ I VELKÉ VÝŠKY.

Nabízíme unikátní záběry leteckého videa ze vzduchu ve výškách do 300 metrů. Záběry pořizujeme z coptery s profesionální kamerou ve formátech ProRes nebo RAW. Naši zkušení piloti jsou schopni létání i v malých výškách a vzdálenostech od zájmových objektů. Naše služby můžete využít k mnoha různým činnostem ať je to sport, letecký monitoring nebo kontrola daného území. Umíme točit video sportovního utkání, svatby, závodů aut či cyklistů. Samozřejmostí je povolení k letovému provozu, stejně jako pojištění za škody způsobené strojem vůči třetím stranám. Ukázka zájmového videa malého dronu.

Potřebujete letecký snímek ? Není nic jednoduššího. Letecký snímek domu na prodej. Kontrola z výšky až 300 metrů. Rychlé a levné řešení kontroly v nedostupných výškách. Od základní letecké fotografie domu nebo zahrady, po speciální fotografii pro mapování terénu.  Panoramatické letecké fotografie, sportovní záběry ze vzduchu, svatby, shromáždění či jiné aktivity. Máme povolení k letovému provozu.

LETECKÉ MAPOVÁNÍ

Podklady i zpracování digitálních modelů. Metodou polynomické transformace. Nabízíme zdokumentování podkladů a zpracování dat pro digitální mapy. Výstupem jsou letecké fotografie, které je možné zpracovat do map v 2D nebo 3D rozlišení. Máme povolení k letovému provozu.

KONTROLA Z VÝŠKY.

Rychlé a levné řešení kontroly v nepřístupných výškách. Potřebujete kontrolovat technický stav komínu, elektrárny, hráze, mostu nebo budovy. Nebo potřebujete kontrolovat zahrady či jiné území ? Nic z toho není problém, zajistíme kontrolu leteckým videem nebo fotografií. Způsob jakým se provede záznam záleží na vašich požadavcích. Vyhovuje-li vám více video, náš dron natočí video. Máme online přenos obrazu na zem, tak vidíte vše aktuálně jako na dlani. To vše umí naše technika. Máme povolení k letovému provozu. Pojištění škod způsobených našim strojem třetím stranám je samozřejmostí.


LoadingProbíhá přihlášení, prosím čekejte...
TOPlist