+420 777 300 480
info@rcmodels.cz
RC Models
Hledat
Newsletter

Servis

Každý den, někomu z vás opravujeme nebo ladíme stroj se kterým pracujete nebo si chcete hrát. Ladíme a připravujeme coptéry (drony) do práce i pro zábavu, připravujeme našim pilotům letadla, závodníkům připravujeme auta, ladíme řídící jednotky letadel a vrtulníků. Že vám tam něco chybí ? co třeba ponorka :) jak je libo také model :).  Chybí vám náhradní díl ? K modelům z naší nabídky to nebude těžký úkol. K modelům které nenabízíme to může být časově náročnější. A když nebude, dá se vyrobit. Je to jen otázka chtění, protože individuální výroba dílu není z nejlevnějších. V naší dílně si poradíme s lecjakým problémem :)

Možnost servisu vašich modelů

Zápis o zakázce:

O převzatém výrobku do opravy je proveden zápis do přijímacího protokolu – opravního listu, po dohodě je stanoven plánovaný termín dokončení a rámcový rozpočet opravy. Každý opravní list má jedinečné evidenční číslo, obsahuje popis předaného výrobku i jeho příslušenství, včetně výrobního čísla je li uvedeno, a popis požadované opravy. Opravní list při výdeji obsahuje shodné údaje jako při přijmu, dále pak zjednodušený popis zjištěné závady, provedené práce, datum dokončení zakázky, datum vydání zakázky, cenu práce, cenu spotřebovaného materiálu, případně i cenu poštovného a balného.

Při osobním výdeji produktu z opravny je nutné předložit originál Opravního listu obsluze.

Cena práce:

Na přijaté zakázky je účtována hodinová sazba za pracovní výkony. Účtována je každá započatá hodina.

Cena za práci se může měnit se změnou ekonomických podmínek práce opravny. Aktuálně platné ceny jsou vyvěšeny v provozovně opravny. Účtována je cena platná v době sjednání zakázky.

Překročení rozpočtu:

Vyžaduje-li to oprava, je opravna oprávněna překročit dohodnutý limit na opravu bez předchozího souhlasu zákazníka o 20 % u celkového rozpočtu do 1999 Kč a o 10 % u celkového rozpočtu nad 2.000 Kč.

Zjištění technického stavu:

U zakázek, kde nelze stanovit rozpočet při příjmu zakázky, je rozpočet oznámen zákazníkovi po zjištění závady. V  případě odmítnuté opravy (rozpočtu) je zakázka vydána zpět zákazníkovi (zaslána na jím uvedenou adresu), přičemž je účtováno zjištění technického stavu, tj. 1/2 hodiny podle kategorie. K zaslané zakázce se účtuje poštovné a balné dle sazebníku. To se týká zvláště zakázek zaslaných poštou nebo těch, které nebyly osobně doručeny zákazníkem opravně.

Vadné náhradní díly:

Vadné náhradní díly vrací opravna zákazníkovi na výslovné přání, oznámené při příjmu zakázky do opravy. Vadné součástky u záručních oprav opravna nevrací.

Úschova opravených zakázek:

Maximální doba uschování hotové zakázky po opravě činí 6 měsíců. Po uplynutí této lhůty je možné nevyzvednuté zboží prodat a výtěžek použít na zúčtování nákladů spojených s opravou.

Doba trvání opravy:

Doba trvání opravy je předběžně stanovena při příjmu zakázky. Pokud po rozebrání přístroje bude zjištěna nutnost výměny dalších dílů, které nejsou opravně k dispozici, bude zakázka vrácena bez opravy zpět. Pokud takové díly lze pro zákazníka objednat, opravna tak učiní a doba opravy se prodlouží o dobu dodání náhradního dílu výrobcem (dodavatelem).

Záruka na opravu:

Na vyměněné nové náhradní díly 24 měsíců. Akumulátory 6 měsíců.

Expresní zhotovení zakázky:

Při osobním příjmu zakázek v hlavní provozovně lze sjednat jejich expresní provedení:

Cena expresních zakázek:

  • při zhotovení týž den (příjem do 10:00) – navýšení ceny práce o 100%, k vyzvednutí po 17:00
  • při zhotovení do druhého pracovního dne – navýšení ceny práce o 50%, k vyzvednutí po 17:00
  • při zhotovení do tří pracovních dnů – navýšení ceny práce o 25%, k vyzvednutí po 17:00

Upozornění: Z technických a organizačních důvodů nemusí provozovna přijmout k expresnímu zhotovení všechny požadované zakázky.

Heliservis - Multicoptery

  • speciálně pro vrtulníkáře programování regulátorů Roxxy,  Kontronic, bezpádlových jendotek HC3, 3GX, CGY 750
  • ladění, seřizování i sestavování vrtulníků i multicoptér
  • zprovoznění FPV

Seřízení vrtulníku tří a čtyř kanálového vysílače 550,- Kč za kus. První seřízení těchto vrtulníků zakoupených u nás nebo našich partnerských obchodů zdarma.

Sestavení a seřízení 6tikanálového vysílače s vrtulníkem: elektro 1490,- Kč / spalovací 1890,- Kč

Nastavení vrtulníku doneseného zákazníkem elektra 1490,-Kč / spalovací  1890,- Kč                 

Zálet doneseného vrtulníku zákazníkem        1500,-Kč

Potřebujete programovat nastavovat ?

  • - naprogramujeme vám  regulátory ROXXY, MGM Compro, Exceed, Fusion, Kontronic, Proboat
  • - nastavení jednotek HC3, GY 750, 3GX, také s nimi létáme a umíme :)
  • Čeština do vysílačú HITEC nebo nahrát softvare  přijímač OPTIC ? 

Nechce se Vám kupovat programátor? Nebo Vám programování přes PC přijde složité? Naše servisní středisko Vám tyto služby zajistí.

Repase akubloků

- REPASE AKUBLOKŮ do ručního nářadí sestavení mimo materiálu 250,- až 350,- KčMožný rozvoz zboží po Teplicích a okolí. Splátkový prodej. Výkup vybranného RC vybavení, modelů, BAZAR.

 Ceny  servisu jsou uvedeny bez DPH

LoadingProbíhá přihlášení, prosím čekejte...
TOPlist